WYNAJĘTE

49 Sq. M 2 Pokoje

NOWE 2 POKOJE NA WYNAJEM, KLIMATYZACJA, ZREWITALIZOWANA KAMIENICA, WYJĄTKOWA LOKALIZACJA W CENTRUM POZNANIA – MIELŻYŃSKIEGO 20

Polecam na wynajem 2 pok. mieszkanie  o powierzchni 49,80 m2 położone na 3 piętrze całkowicie zrewitalizowanej kamienicy.

Remont budynku prowadzony był pod opieką Miejskiego Konserwatora Zabytków w Poznaniu, z zachowaniem szczególnej staranności o walory historyczne i ponadczasowość budynku. Jego lokalizacja na tyłach Teatru Polskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie Okrąglaka, przypadnie do gustu osobom, które cenią miejski tryb życia. Przystanek tramwajowy w odległości mniejszej niż 100 m, zaledwie 10 min spacerem od Starego Rynku. Parkowanie na ulicy (jest strefa płatnego parkowania), najbliższy parking strzeżony w odległości 200 m. – ul. 27 grudnia (przy Teatrze Polskim)  lub Pod Placem Wolności w odległości 400 m.

UKŁAD i STANDARD MIESZKANIA:
Mieszkanie przeszło generalny remont. Całe wyposażenie jest nowe, Najemca będzie pierwszym użytkownikiem lokalu. Jest klimatyzacja. Jest światłowód w budynku. Ogrzewanie: cieplik miejski. Mieszkanie jest nieumeblowane (stan jak na zdjęciach, zostanie doposażone w pralkę). Mieszkanie położone jest od strony oficyny, co zapewnia ciszę i spokój. Z okien mieszkania rozpościera się wyjątkowy widok na Okrąglak. Wystawa okien południowo-zach.

  • POKÓJ DZIENNY z ANEKSEM KUCHENNYM: zabudowa kuchenna ze sprzętem AGD (lodówka w zabudowie, piekarnik, płyta indukcyjna, zmywarka)
  • POKÓJ 2/SYPIALNIA
  • ŁAZIENKA: prysznic, pralka
  • KORYTARZ

Mieszkanie dla maksymalnie 2 osób. 
Wymagane ubezpieczenie Najemcy (OC w życiu prywatnym).

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!