REZERWACJA OFERTY

64 Sq. Ft 2 Pokoje 1 Łazienki Rok budowy: 1985

REZERWACJA OFERTY

3 POKOJE z balkonem – na wynajem lub dla rodziny, Oś. BOLESŁAWA ŚMIAŁEGO 16, PIĄTKOWO – 1,5 km KAMPUS UAM na Morasku

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 (+ piwnica) położone na 2. piętrze 4-piętrowego budynku. Blok z 1985 r. po termomodernizacji, położony na Piątkowie, Osiedle Bolesława Śmiałego 16.
Mieszkanie 3 pokojowe, obecnie zaadaptowane na: 2 pokoje, kuchnia z jadalnią, łazienka z wc. Istnieje możliwość powrotu do układu 3 niezależnych pokoi z osobną jasną kuchnią.
Mieszkanie zadbane, zamieszkałe przez Właścicieli, nie było wynajmowane, przeszło gruntowny remont ok 8 lat temu: instalacja elektryczna wymieniona, ściany gładzone, okna PCV, na podłodze dobrze utrzymany parkiet. Pełna własność z KW. Ogrzewanie cieplik miejski.
Z uwagi na układ mieszkania (jest możliwość uzyskania 3-4 niezależnych pokoi) i lokalizację idealne jako  inwestycja na wynajem dla studentów UAM.

OBECNY UKŁAD MIESZKANIA – 2 pokoje (20m2 z balkonem / 10m2), osobno kuchnia z oknem i jadalnią, łazienka z wanną narożnikową i wc, przestronny hall.
PIERWOTNY UKŁAD MIESZKANIA – 3 pokoje (20m2 z balkonem / 10m2 / 11m2), osobno kuchnia z oknem, łazienka z wc, korytarz

Czynsz do Spółdzielni: 630 zł (zawiera zaliczki na wodę ciepła, wodę zimną, ogrzewanie).
Pełna własność z KW.

LOKALIZACJA – budynek położony na Piątkowie. Przed blokiem miejsca parkingowe dla mieszkańców. Na osiedlu pełna infrastruktura. Najbliższy przystanek autobusowy w odległości zaledwie 100m, przystanek PST “Kurpińskiego” – 550m; zaledwie 1,5 km od Kampusu UAM na Morasku.  najbliższa szkoła podstawowa – 500 m, z bezpiecznym dojściem przez Osiedle; przedszkole – 500m.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!