SPRZEDANE

59 Sq. M 3 Pokoje 1 Łazienki

3 POKOJE , GOTOWE DO WPROWADZENIA, BEZ PODATKU 2% PCC
IDEALNA LOKALIZACJA DO MIESZKANIA, JAK RÓWNIEŻ JAKO INWESTYCJA POD WYNAJEM

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie we frontowej części zrewitalizowanej kamienicy na Sołaczu  przy ul. Sokoła 8, III piętro, 59 m2. Mieszkanie położone na nowo nadbudowanej kondygnacji, co zapewnia współczesne standardy i jakość nowych inwestycji deweloperskich.
Rewitalizacja kamienicy objęła: 

*fundamenty *elewację frontową *elewację podwórza wraz z ociepleniem *klatki schodowe *instalacje elektryczne *dziedziniec (koniec prac na dziedzińcu zaplanowany na marzec 2022)  *stolarka schodowa *instalacja wodociągowo-kanalizacyjna.

Przemyślany układ oraz funkcjonalne rozwiązania architektoniczne zapewniają optymalne wykorzystanie przestrzeni w tym mieszkaniu. Dobrze doświetlone (wystawa okien zachodnia) i rozplanowane wnętrze, oferuje komfort wynikający z oddzielenia części dziennej od  części prywatnej/nocnej. Usytuowanie od strony dziedzińca zapewnia ciszę w mieszkaniu. Wszystkie instalacje w mieszkaniu są nowe. Ogrzewanie piec gazowy dwufunkcyjny (nowy).
Opłaty do wspólnoty: ok 375 zł ( ze śmieciami i zaliczką na zimną wodę dla 1 os.)
Pełna własność z KW.
BRAK PODATKU 2% PCC
Nowy nabywca będzie pierwszym użytkownikiem mieszkania.

Mieszkanie sprzedawane z wyposażeniem widocznym na zdjęciach, możliwość zamieszkania lub wynajęcia od razu po transakcji sprzedaży bez ponoszenia dodatkowych nakładów. Układ mieszkania:
CZĘŚĆ DZIENNA:
POKÓJ DZIENNY Z ANEKSEM KUCHENNYM: pełna zabudowa kuchenna wraz ze sprzętami AGD (piekarnik, płyta indukcyjna, lodówka z zamrażarką, zmywarka, mikrofalówka) – wszystkie sprzęty są nowe
ŁAZIENKA: prysznic, piec gazowy dwufunkcyjny
CZĘŚĆ PRYWATNA:
2 POKOJE do aranżacji na sypialnie, gabinet, pokój dziecięcy.

LOKALIZACJA (!!!)

Lokalizacja w jednej z najbardziej zielonych dzielnic Poznania stanowi ogromny atut tej inwestycji. Bliskie sąsiedztwo terenów zielonych z szybkim połączeniem z centrum miasta, komunikacja miejska i dobry dojazd do uczelni poznańskich.

  • Budynek położony zaledwie: *600 m od Parku Sołackiego, skąd spacerem/rowerem dojdziemy do Jeziora Rusałka, *1,4 km od Parku Cytadela. Docenią to wszystkie osoby, które stawiają na aktywny sposób spędzania wolnego czasu na łonie natury.
  • Z drugiej strony osoby, którym zależy na bliskości tętniącego życiem miasta, dotrą do centrum Poznania, na Stary Rynek w czasie krótszym niż 15 minut.
  • Rozbudowana sieć komunikacji miejskiej pozwala na swobodne dotarcie w dowolnym kierunku miasta (najbliższyprzystanek autobusowy: 300m, najbliższy przystanek tramwajowy: 600m).
  • Dobre połączenie z uczelniami poznańskimi, w szczególności z UNIWERSYTETEM PRZYRODNICZYM, który znajduje się 700m od ul. Sokoła. Uniwersytet Ekonomiczny – 2,5km, Uniwersytet Medyczny – 2 km, UAM – 2km, Collegium da Vinci – 1,8km.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!