3 POKOJE WIRY/ LUBOŃ Z OGRÓDKIEM – 15 MIN OD CENTRUM POZNANIA

324 000 PLN
67 Sq. M 3 Pokoje 2 Łazienki Rok budowy: 2019

TERMIN REALIZACJI MARZEC 2019
CENA PROMOCYJNA – 324 000 ZŁ BRUTTO
CENA PROMOCYJNA ZA MIESZKANIE POD KLUCZ – 375 500 ZŁ

BEZ PODATKU PCC 2%
PROWIZJĘ POKRYWA SPRZEDAJĄCY

NOWOCZESNE OSIEDLE
Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie (67m2) z tarasem (22m2), ogródkiem 77 m2 położone w najbardziej kameralnej części zamkniętego osiedla w Wirach (3 budynki, 10 mieszkań).

Osiedle wyróżnia zaawansowana architektura i nowoczesność. Wykorzystano najnowsze rozwiązania, technologie i trendy, mające zapewnić wysoki komfort życia przyszłym mieszkańcom. Każdy z 3 budynków jest inny, jakkolwiek ich bryły współgrają ze sobą, tworząc spójną całość.
Ponadto działka zostanie kompleksowo zagospodarowana: zieleń, drzewa, monitoring video, oświetlenie, miejsca parkingowe, ogrodzenie, chodniki – deweloper postawił na wygodę, bezpieczeństwo i styl, tworząc wokół budynków wyjątkowy, kameralny klimat.

APARTAMENT NA DWÓCH POZIOMACH
3 pokojowe mieszkanie o pow 67 m2 zlokalizowane jest w 4-rodzinnym budynku.
Na drugiej kondygnacji (31m2) zaprojektowano część dzienną: Salon z aneksem kuchennym (20m2) + łazienka (3,7m2) – w wyniku braku klasycznego stropu uzyskano niezwykłą przestrzeń, zbliżoną charakterem do loftów. Z salonu przestronne drzwi prowadzą na taras (22m2) z możliwością nawiezienia ziemi, założenia trawnika, posadzenia roślin.
Część prywatna znajduje się na parterze (33m2): 2 sypialnie (12m2 + 10m2) oraz druga łazienka (4m2). Mimo bardzo dużego tarasu na piętrze, do parterowej części mieszkania przynależy dodatkowo ogródek.

Poza nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi w zakresie właściwości termicznych i akustycznych, mieszkanie wyposażone jest w pakiet “nowoczesny dom”, który wymiernie podnosi bezpieczeństwo i komfort korzystania z przestrzeni mieszkalnej.
Niezależnie od standardu wykończenia, każdy nowy Właściciel otrzyma bardzo nowoczesny system sterowania wieloma urządzeniami wewnętrznymi marki FIBARO. W standardzie znajdują się czujniki dymu, zalania, zdalne sterowanie oświetleniem i ogrzewaniem. Wszystko to z poziomu smartfona, do którego zostanie dołączone właściwe oprogramowanie.

STANDARD DEWELOPERSKI LUB „POD KLUCZ”

Deweloper oferuje Państwu dwa standardy wykończenia lokalu. W zależności od potrzeb, możecie Państwo zdecydować w jakim stopniu wykończenia chcecie odebrać mieszkanie: standard deweloperski czy też mieszkanie wykończone „pod klucz” włącznie z wyposażoną kuchnią i łazienką.

Cena mieszkania w standardzie “pod klucz” – 375 500 PLN

ŚWIETNA LOKALIZACJA
Kompleks Apartamentów położony jest w Wirach na granicy z Luboniem, zaledwie 12 km od centrum Poznania, 5 km od wjazdu na autostradę A2.
Wygodne połączenie z Poznaniem, Luboniem, Puszczykowem zapewniają 3 linie autobusowe oraz nowoczesny szynobus – bezkolizyjny dojazd w 15 min do centrum Poznania (Wiry – Poznań Główny).
Miłośnicy spacerów, biegania oraz wycieczek rowerowych docenią z pewnością bliskość terenów zielonych: Wielkopolski Park Narodowy oraz malownicze tereny nadwarciańskie: „ Zalewy Nadwarciańskie” oraz Nadwarciański Bór Sosnowy z wytyczonymi szlakami turystycznymi oraz trasami rowerowymi.

PROWIZJĘ POKRYWA SPRZEDAJĄCY
BEZ PODATKU PCC (2%)

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

PAULINA TCHÓRZEWSKI
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Paulina Tchórzewska, nr licencji 20584

TEL: + 48 884 600 904
EMAIL: tchorzewska@poznan-nieruchomosci.pl
WWW.POZNAN-NIERUCHOMOSCI.PL
UL. BUKOWSKA 31/6 60-555 POZNAŃ