SPRZEDANE

45 Sq. M 3 Pokoje 1 Łazienki Rok budowy: 1950

WYGODNE MIESZKANIE 3 POKOJE NA ZIELONYM DĘBCU, UL. BUKOWA 4 – UMEBLOWANE, GOTOWE DO WPROWADZENIA – DLA PARY, RODZINY LUB JAKO INWESTYCJA POD WYNAJEM

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 45 m2 położone na 3 piętrze (ostatnim) w budynku z cegły z lat 50-tych w Poznaniu, na ul. Bukowej 4.
MIESZKANIE
Kilka lat temu przeszło generalny remont, wykończone zostało w stylu skandynawskim, jest gotowe do zamieszkania. Poza odświeżeniem ścian nie wymaga nakładów finansowych. Na życzenie przyszłego Nabywcy większość mebli widocznych na zdjęciach może pozostać w mieszkaniu.

Funkcjonalny układ mieszkania (wszystkie pokoje z niezależnym wejściem z korytarza):

POKÓJ 1 Z ANEKSEM KUCHENNYM (wystawa okien zachodnia)  – biała zabudowa kuchenna ze sprzętem AGD (płyta elektryczna, piekarnik, lodówka)

POKÓJ 2  – sypialnia (wystawa okien wschodnia)
POKÓJ 3  – pokój dziecięcy/gabinet (wystawa okien wschodnia)
ŁAZIENKA  –  z prysznicem, pralka
KORYTARZ

DODATKOWE INFORMACJE:
Forma własności: pełna własność z KW
Ogrzewanie: cieplik miejski
Jest piwnica.
Opłaty do wspólnoty ok 620 zł/mc (zawierają zaliczki na: ogrzewanie, woda ciepła i zimna, śmieci).

LOKALIZACJA:

Dębiec jest dzielnicą, która na przestrzeni ostatnich lat zyskała bardzo na popularności pośród mieszkańców, inwestorów i potencjalnych Kupujących.

TERENY ZIELONE

Ulica Bukowa jest położona w zielonej części Dębca: w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Park Lasek Dębiec wpisany do obszarów Natura 2000, a zaledwie 600 m dalej Park Dębina (Las Dębina) – wykorzystywane przez mieszkańców Dębca jako tereny rekreacyjno-wypoczynkowe.

KOMUNIKACJA MIEJSKA
Dobre połączenie komunikacją miejską umożliwia szybki i łatwy dojazd do centrum – przystanek autobusowy 100 m – bezpośrednio przed budynkiem, tramwajowy – 900m).
Dojazd do autostrady A2 zajmuje zaledwie 1 min (600 m)
INFRASTRUKTURA (SKLEPY, PUNKTY USŁUGOWE, SZKOŁY/PRZEDSZKOLA)
W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje Galeria Handlowa Dębiec (200m), Aldi, Lidl, Biedronka, jak również liczne mniejsze sklepy osiedlowe, punkty usługowe, mały ryneczek.
Najbliższe przedszkole – 400 m, szkoła podstawowa – 300 m.
Nowoczesna ścianka wspinaczkowa  – 300 m