PZT-BS-238

NUMER OFERTY : PZT-BS-238
1 490 000 PLN
913 m2
Na sprzedaż kamienica z mieszkaniami,  lokalami handlowo – usługowymi oraz budynkiem gospodarczym- magazynem  w wyjątkowej lokalizacji, w centrum miasta Kościan (45 km do Poznania i 30 km do Leszna) przy ul. Ks.Surzyńskiego. 

Kamienica pochodzi z 1933r., 3 kondygnacje naziemne oraz poddasze, podpiwniczenia pod całością budynku. Na parterze kamienicy jest lokal handlowy. W podwórzu znajduje się drugi lokal handlowo-usługowy i 3-kondygnacyjny budynek gospodarczy-magazyn.
Kamienica usytuowana jest na działce o powierzchni 683 m2 i zajmuje ok. 60% jej powierzchni. Obecnie  wykorzystywana jest na cele mieszkalne oraz usługowe.

W sumie wszystkie  pomieszczenie mają powierzchnię 735 m2 + 178 m2 piwnic
 
Pełna własność z księgą wieczystą bez obciążeń. Obiekt nie podlega ochronie konserwatorskiej.

Możliwość parkowania kilku aut na terenie posesji lub w jej pobliżu  na miejscach darmowych postojowych wzdłuż ulicy Ks.Surzyńskiego i ulicy Bernardyńskiej.

LOKAL HANDLOWO-USŁUGOWY  w podwórzu o powierzchni 68 m2. , na który składa się : sala produkcyjna, biuro, chłodnia,  pomieszczenie gospodarcze, pomieszczenie socjalne, WC oraz piwnice  o powierzchni 49 m2; lokal posiada własne ogrzewanie gazowe.

BUDYNEK GOSPODARCZY – MAGAZYN III KONDYGNACYJNY  o powierzchni 159m2 (z możliwością  adaptacji  na mieszkania  lub lokale produkcyjno-usługowe); budynek posiada własne centralne ogrzewanie oraz przyłącze elektryczne 3-fazowe ; wejście od ulicy Bernardyńskiej i z podwórza od ulicy Ks.Surzyńskiego.

LOKAL HANDLOWO-USŁUGOWY o powierzchni 202 m2 , na który składa się  obszerna sala sprzedażowa,  dwa pomieszczenie biurowe, pomieszczenie gospodarcze, toalety i piwnice o powierzchni 61 m2 ; wysokość między podłogą a sufitem ok. 3 m; własne ogrzewanie centralne ;  główne wejście do lokalu z ulicy Ks.Surzyńskiego oraz drugie wejście  od strony podwórza.

I PIĘTRO KAMIENICY : MIESZKANIE o pow. 178 m2 , na które składają się : 5 pokoi, kuchnia, łazienka, spiżarnia, 2 przedpokoje, pomieszczenie gospodarcze, weranda z balkonem. Mieszkanie ma własne ogrzewanie gazowe.

II PIĘTRO  KAMIENICY : 3 MIESZKANIA w tym dwa mieszkania dwupokojowe i jedno jednopokojowe o ogólnej powierzchni 128 m2 oraz  dwa  korytarze.  Do każdego mieszkania przydzielona jest jedna piwnica. Mieszkania można zamienić na osiem samodzielnych lokali, do których są wejścia bezpośrednio z korytarza.                       
Dodatkowo  na terenie posesji   znajdują się  dwa murowane garaże  o powierzchni łącznej  31 m2.
 
CEAN 1 490 000 ZŁ DO NEGOCJACJI

OFERTA GODNA UWAGI!
ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!!!

KONTAKT: PAULINA TCHÓRZEWSKA
                TEL. + 48 884 600 904
                EMAIL: tchorzewska@poznan-nieruchomosci.pl
                WWW.POZNAN-NIERUCHOMOSCI.PL

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Paulina Tchórzewska, nr licencji 20584
 

  • Cena: 1 490 000 PLN
  • Powierzchnia: 913.00
  • Typ nieruchomości: kamienica
  • Lokalizacja: Kościan