WYNAJĘTE

33 Sq. M 1 Pokoje 1 Łazienki

STUDIO NA WYNAJEM, KLIMATYZACJA, ZREWITALIZOWANA KAMIENICA, WYJĄTKOWA LOKALIZACJA W CENTRUM POZNANIA – MIELŻYŃSKIEGO 20

Polecam na wynajem studio o powierzchni 33,6 m2 położone na 4 piętrze całkowicie zrewitalizowanej kamienicy.

Remont budynku prowadzony był pod opieką Miejskiego Konserwatora Zabytków w Poznaniu, z zachowaniem szczególnej staranności o walory historyczne i ponadczasowość budynku. Jego lokalizacja na tyłach Teatru Polskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie Okrąglaka, przypadnie do gustu osobom, które cenią miejski tryb życia. Przystanek tramwajowy w odległości mniejszej niż 100 m, zaledwie 10 min spacerem od Starego Rynku. Parkowanie na ulicy (jest strefa płatnego parkowania), najbliższy parking strzeżony w odległości 200 m. – ul. 27 grudnia (przy Teatrze Polskim)  lub Pod Placem Wolności w odległości 400 m.

UKŁAD i STANDARD MIESZKANIA:
Mieszkanie przeszło generalny remont. Całe wyposażenie jest nowe, Najemca będzie pierwszym użytkownikiem lokalu. Jest klimatyzacja. Jest światłowód w budynku. Ogrzewanie: cieplik miejski. Mieszkanie jest nieumeblowane (stan jak na zdjęciach, zostanie doposażone w pralkę). Mieszkanie położone jest od strony oficyny, co zapewnia ciszę i spokój. Z okien mieszkania rozpościera się wyjątkowy widok na Okrąglak. Wystawa okien południowo-zach.

  • POKÓJ – kotara dzieli pomieszczenie na 2 strefy funkcjonalne:

– STREFA dzienna: wejście do mieszkania, pokój z aneksem kuchennym (piekarnik, dwupalnikowa płyta indukcyjna, lodówka, pralka)
– STREFA nocna: możliwość aranżacji sypialni lub miejsca do pracy

  • ŁAZIENKA – prysznic

OPŁATY:
Czynsz najmu: 2200 zł/mc Opłaty do wspólnoty: ok. 450 zł/mc (przy 1 osobie), zawiera: opłaty za śmieci, zaliczki na: ogrzewane, zużycie ciepłej i zimnej wody. Dodatkowo: prąd – rachunki co 2 miesiące, wg zużycia, internet (umowa podpisywana przez Najemcę).

Kaucja: 2700 zł
Mieszkanie dla maksymalnie 2 osób.
Wymagane ubezpieczenie Najemcy (OC w życiu prywatnym).

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!