OFERTA ZAREZERWOWANA

29 Sq. Ft 1 Pokoje 1 Łazienki Rok budowy: 1930

STUDIO – SWARZĘDZ, WILLA MIEJSKA, MIESZKANIE Z KLIMATEM: DO ZAMIESZKANIA LUB JAKO INWESTYCJA NA WYNAJEM, VOLKSWAGEN, NIVEA

Na sprzedaż STUDIO o powierzchni 29,19 m2 położone na I piętrze zrewitalizowanej willi miejskiej. Wnętrze jasne, a dzięki zachowanym oryginalnym elementom (jak deska na podłogach, drzwi) oraz fragmentom odkrytej cegły stanowi oryginalne połączenie starego z nowym. Pełna własność z KW.Do wyłącznego użytku pomieszczenie gospodarcze w piwnicy.

Budynek z 1930 r został odnowiony:nowy dach, kominy, instalacje, budynek ocieplony ( 10cm styropian), klatka schodowa i schody w trakcie remontu: zostanie odmalowana, tralki i poręcze odnowione, na ścianach odkryta cegła, odrestaurowane drzwi.

Mieszkanie po generalnym remoncie:zostały wymienione instalacje elektryczne, wod-kan. gazowe, ściany po rewitalizacji – miejscami odkryte oryginalne mury, zachowane oryginalne deski (wymagają odnowienia, cyklinowania). Lokal w stanie deweloperskim, odrestaurowane drzwi wejściowe, nowe okna PCV.

Ciepła woda i ogrzewanie centralne – własne dla budynku.
Opłaty: 3zł/m2 + zużycie mediów wg liczników (woda ciepła i zimna, ogrzewanie, gaz, prąd).

LOKALIZACJA:

Swarzędz – jedna z sypialni Poznania. Miasto oferujące pełną infrastrukturę: szkoły, przedszkola, basen, miejsca użyteczności publicznej. Równocześnie lokalizacja ta zapewnia szybkie  wygodne połączenie z Poznaniem, zarówno samochodem jak i komunikacją podmiejską ( autobus – 300m, pociąg – 650m), z Wrześnią – trasa 92, z autostradą A2.
Położenie blisko dużych firm jak Nivea i Volkswagen stwarza duży potencjał inwestycyjny dla mieszkania pod wynajem:
Nivea, Beiersdorf – 8km (dojazd autem 15 min, pociągiem Swarzędz – Poznań Wschód – 7 min)
Volkswagen – 3,3 km (dojazd autem ok 8 min, pociągiem Swarzędz – Poznań Antoninek – 3 min)

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!

Paulina Tchórzewska
+48 884 600 904, tchorzewska@poznan-nieruchomosci.pl

ul. Bukowska 31/6
60-555 Poznań

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Paulina Tchórzewska, nr licencji 20584