WYNAJĘTE

10 000/miesiąc PLN
209 Sq. M

Oferta idealna dla: gastronomia, sklep, usługi, branże, które wymagają czytelnego adresu przy ulicy o wysokim natężeniu ruchu pieszego, chcą być widoczne i łatwo dostępne dla swoich Klientów.

Polecam na wynajem lokal użytkowy położony w sercu Jeżyc na parterze kamienicy, na skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego i Kochanowskiego. Powierzchnia całkowita lokalu to 209 m2. 2 Wejścia bezpośrednio z ulicy. Niewątpliwym atutem są duże witryny wystawowe od ulicy Dąbrowskiego i Kochanowskiego, co gwarantuje Firmie dobrą widoczność dla stałych jak i nowych Klientów.

Lokal spełnia wymogi dla lokalu gastronomicznego. Był adaptowany i remontowany pod usługi gastronomiczne. Wymieniona instalacja elektryczna, sprawna klimatyzacja, nowe/odrestaurowane podłogi, zabudowa we frontowej części lokalu (bar, szafki wykonane na zamówienie, konstrukcja nadbarowa) może pozostać wraz z projektem dla nowego Najemcy. Część frontowa wymaga prac wykończeniowych, zaplecze sanitarne dla Klientów po remoncie wymaga prac wykończeniowych, magazyn/zaplecze – częściowo wyremontowany, pomieszczenie socjalne/biuro na piętrze wymaga remontu.

Układ lokalu (209m2):
PARTER:

Sala sprzedażowa front (za barem): 39,5m2

Sala sprzedażowa tył: 72,8m2

Zaplecze sanitarne z toaletami dla Klientów: 23,1 m2

Zaplecze/magazyn/kuchnia: ok 32 m2

PIĘTRO (na które prowadzą kręcone schody zlokalizowane we frontowej sali sprzedażowej) – biuro/pomieszczenie socjalne: ok 40m2

PIWNICA (do której prowadzą kręcone schody zlokalizowane we frontowej sali sprzedażowej) – nie jest wliczona do powierzchni użytkowej lokalu.

Czynsz najmu netto: 10 000 zł

Dodatkowo media: woda, ogrzewanie w sezonie grzewczym (cieplik miejski), śmieci, prąd ( umowa na Najemcę).

Kaucja: 20 000 zł

Oceńcie Państwo sami potencjał biznesowy tego miejsca – zapraszam serdecznie na prezentację!