NOWOCZESNE MIESZKANIE Z TARASEM, OGRÓDKIEM, GARAŻEM – 4 POKOJE

120 Sq. M 4 Pokoje 2 Łazienki 1 Garaż Rok budowy: 2019

TERMIN REALIZACJI LUTY 2019
CENA PROMOCYJNA – 475 000 ZŁ BRUTTO
CENA PROMOCYJNA ZA MIESZKANIE POD KLUCZ – 519 000 ZŁ

BEZ PODATKU PCC 2%
PROWIZJĘ POKRYWA SPRZEDAJĄCY

NOWOCZESNE OSIEDLE
Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie (120,57m2) z 2 tarasami (17m2 + 7m2), ogródkiem 29m2 i garażem (20m2) położone na zamkniętym kameralnym osiedlu w Wirach (3 budynki, 10 mieszkań)

Osiedle wyróżnia zaawansowana architektura i nowoczesność. Wykorzystano najnowsze rozwiązania, technologie i trendy, mające zapewnić wysoki komfort życia przyszłym mieszkańcom. Każdy z 3 budynków jest inny, jakkolwiek ich bryły współgrają ze sobą, tworząc spójną całość.
Ponadto działka zostanie kompleksowo zagospodarowana: zieleń, drzewa, monitoring video, oświetlenie, miejsca parkingowe, ogrodzenie, chodniki – deweloper postawił na wygodę, bezpieczeństwo i styl, tworząc wokół budynków wyjątkowy, kameralny klimat.

MIESZKANIE JAK DOM
Czteropokojowe mieszkanie o pow 120,57 m2 zlokalizowane jest w 4-rodzinnym budynku. Łącznie na 3 kondygnacjach zaprojektowano: garaż, piękny salon z jadalnią i kuchnią (41,4m2), 2 łazienki (po 6m2 każda), 3 sypialnie (10m2, 18m2, 12m2), 2 duże tarasy (17m2 + 7m2). Charakter tarasów na piętrze gwarantuje intymność ich użytkowania, a dodatkowo do mieszkania przynależy mały ogródek (29m2).

Duża powierzchnia, układ wnętrz, garaż oraz znaczna niezależność konstrukcyjna powodują, iż mieszkanie to spełnia wszystkie funkcje domu. Jest to z pewnością oferta odpowiadająca potrzebom rodziny, która poszukuje domu, przestrzeni, komfortu bez konieczności zajmowania się nieruchomością. Teren kompleksu będzie utrzymywany przez profesjonalnego zarządcę. On będzie zajmował się drobnymi remontami, utrzymaniem zieleni czy przeglądami instalacji. Na terenie kompleksu będzie plac zabaw. Spora część energii, której co tydzień wymaga dom wolnostojący, pozostanie wolna, do wykorzystania na inne cele!

Poza nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi w zakresie właściwości termicznych i akustycznych, mieszkanie wyposażone jest w pakiet “nowoczesny dom”, który wymiernie podnosi bezpieczeństwo i komfort korzystania z przestrzeni mieszkalnej.
Niezależnie od standardu wykończenia, każdy nowy Właściciel otrzyma bardzo nowoczesny system sterowania wieloma urządzeniami wewnętrznymi marki FIBARO. W standardzie znajdują się czujniki dymu, zalania, zdalne sterowanie oświetleniem i ogrzewaniem. Wszystko to z poziomu smartfona, do którego zostanie dołączone właściwe oprogramowanie.

STANDARD DEWELOPERSKI LUB „POD KLUCZ”
Deweloper oferuje Państwu dwa standardy wykończenia lokalu. W zależności od potrzeb, możecie Państwo zdecydować w jakim stopniu wykończenia chcecie odebrać mieszkanie: standard deweloperski czy też mieszkanie wykończone „pod klucz”, czyli mieszkanie do zamieszkania od zaraz. Rozwiązanie „pod klucz” pozwala zaoszczędzić dużo czasu oraz niepotrzebnego stresu związanego z kontrolą postępu prac wykończeniowych, w tej opcji korzystacie z wieloletniego doświadczenia firmy zajmującej się wykańczaniem mieszkań.

Cena mieszkania w standardzie “pod klucz” – 519 000 PLN

ŚWIETNA LOKALIZACJA
Kompleks Apartamentów położony jest w Wirach na granicy z Luboniem, zaledwie 12 km od centrum Poznania, 5 km od wjazdu na autostradę A2.
Wygodne połączenie z Poznaniem, Luboniem, Puszczykowem zapewniają 3 linie autobusowe oraz nowoczesny szynobus – bezkolizyjny dojazd w 15 min do centrum Poznania (Wiry – Poznań Główny).
Miłośnicy spacerów, biegania oraz wycieczek rowerowych docenią z pewnością bliskość terenów zielonych: Wielkopolski Park Narodowy oraz malownicze tereny nadwarciańskie: „ Zalewy Nadwarciańskie” oraz Nadwarciański Bór Sosnowy z wytyczonymi szlakami turystycznymi oraz trasami rowerowymi.

PROWIZJĘ POKRYWA SPRZEDAJĄCY
BEZ PODATKU PCC (2%)

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

PAULINA TCHÓRZEWSKI
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Paulina Tchórzewska, nr licencji 20584

TEL: + 48 884 600 904
EMAIL: tchorzewska@poznan-nieruchomosci.pl
WWW.POZNAN-NIERUCHOMOSCI.PL
UL. BUKOWSKA 31/6 60-555 POZNAŃ